Czasami może się wydawać, że przeprowadzka to nic wielkiego, jednak każdy, kto przeżył chociaż jedną, wie, jak stresujący jest to proces, zwłaszcza jeśli mówimy o przenosinach do innego kraju. Nie wiadomo, co jest gorsze: czy ogromna ilość formalności, których należy dopełnić, czy towarzyszący na każdym kroku lęk przed nieznanym. W nowym miejscu chcemy otaczać się tym, co znamy najlepiej. Ulubione meble, czy darzone sentymentem dekoracje mogą pomóc w aklimatyzacji.

Nasza firma działa już od wielu lat i ma na koncie wiele przeprowadzek do i z Anglii zakończonych sukcesem. Doskonale wiemy, że moment opuszczenia kraju bywa trudny, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi transportowe na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia, które ma powierzany nam dobytek, dlatego też przy każdym zleceniu dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć go pod wskazany adres na czas, ale przede wszystkim bezpiecznie. Nasza pomoc nie kończy się na samym transporcie. Dzięki doświadczeniu w przewozach wiemy, jak uchronić sprzęty przed uszkodzeniem, dlatego w razie problemu z przygotowaniem ładunku do drogi również służymy swoim wsparciem.

W przypadku przeprowadzek, przed transportem prowadzimy bezpłatne wyceny oraz sporządzamy z klientem pisemną umowę zawierającą takie elementy, jak daty, adresy, odpowiedzialność przewoźnika i nadającego, ubezpieczenie, czy zaliczka.

Nie bez powodu na symbol naszej firmy wybraliśmy orła. Dla tych majestatycznych ptaków pokonywanie dużych odległości nie stanowi problemów, bystry wzrok pozwala im doskonale orientować się w terenie, a zdobycz raz pochwycona w silne szpony nie ma szans, aby się z nich uwolnić. Przez cały czas dążymy do tego, aby być równie niezawodni i godni polecenia.