Kim jesteśmy?

EAGLE TRANSPORT 1953 LTD, Unit 14, 63 Jeddo Road, London, United Kingdom, W12 9EE

Adres naszej strony internetowej to eagletransport.net.pl.

 

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy?

Formularze kontaktowe

Z pomocą formularza kontaktowego przechwytywane są Twoje dane tj. imię, numer telefonu, adres e-mail oraz temat i treść zapytania. Informacje przesłane za pośrednictwem formularza są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez czas nieokreślony.

Ciasteczka

Jeśli wyślesz na anszej witrynie wiadomość z pomocą formularza, będziesz mógł wybrać opcję zapisu twojego imienia, numeru telefonu, adresu e-mail, treści i adresu strony internetowej w ciasteczkach, dzięki którym podczas wysyłania kolejnych wiadomości powyższe informacje będą już dogodnie uzupełnione.

 

Osadzone treści z innych witryn

Poszczególne podstrony na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

 

Jak długo przechowujemy twoje dane?

Jeśli wyślesz wiadomość za pomocą formularza na stronie, jej treść oraz Twoje dane tj. imię, numer telefonu oraz adres e-mail będą przechowywane przez czas nieokreślony w celu archiwizacji. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili. Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

 

Jakie masz prawa do swoich danych?

Jeśli skorzystałeś z formularza w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

 

Gdzie przesyłamy dane?

Wysyłane poprzez formularz zapytania gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

 

Dane kontaktowe.

Kontakt z administratorem danych możliwy jest pod adresem e-mail: biuro@eagletransport.net.pl